Nawigacja Zamknij
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2020
OD 1399 PLN
więcej+
Cape Town z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

04.03 - 15.03.2020
więcej+
Thai Kite Trip

04.03 - 15.03.2020
więcej+

Wyjazdy grupowe

Sri Lanka z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Jak rezerwować ofertę?

Tylko 6 prostych kroków dzieli Cię od wymarzonych wakacji:

1. Wyszukaj wycieczkę
Znajdź idealny wyjazd dla siebie spośród indywidualnych lub grupowych wakacyjnych propozycji dostępnych na naszej stronie.

2. Zarezerwuj
Wybraną przez siebie ofertę możesz zarezerwować klikając przycisk Rezerwuj (znajduje się on przy każdej ofercie), a następnie wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy.  Jeśli masz jakiekolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, tutaj znajdziesz dane kontaktowe - http://www.360travel.pl/kontakt.html

3. Skontaktujemy się z Tobą
Nasz pracownik potwierdzi u organizatora dostępność i łączny koszt zarezerwowanej przez Ciebie wycieczki. Następnie zadba o formalności i drogą elektroniczną wyśle do Ciebie gotową umowę wraz z warunkami ubezpieczenia i uczestnictwa w wycieczce.

4. Dokonaj płatności
W momencie rezerwacji wymagana jest zaliczka w wysokości nie więcej niż 30% (ustalana przez organizatora), a pozostała kwota płatna  na 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni wymagana jest już wpłata całej kwoty. Wyślij potwierdzenie wpłaty e-mailem na adres biuro@360travel.pl. Wówczas Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona.

5. Podpisz dokumenty
Zapoznaj się dokładnie z umową i warunkami ubezpieczenia oraz uczestnictwa, podpisz  dokumenty i wyślij je e-mailem na adres biuro@360travel.pl.

6. Potwierdzimy godziny wylotu
Najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię e-mailem  o godzinie wylotu/wyjazdu, ustalonej przez organizatora.

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły