Nawigacja Zamknij
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2020
OD 1399 PLN
więcej+
Cape Town z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

04.03 - 15.03.2020
więcej+
Thai Kite Trip

04.03 - 15.03.2020
więcej+

Wyjazdy grupowe

Sri Lanka z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Sri Lanka z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem
Kitesurfing
Termin: 31.01 - 10.02.2018 
Pobyt: 11 dni
Lotniska:  Warszawa 
Cena: od 5690 zł/os
 

Sri Lanka od dawna należy do jednego z tych miejsc, które każdy chciałby odwiedzić. Piękne widoki, bogata kulturowo z przepyszną kuchnią oraz niesamowitymi ludźmi, wszystko to składa się na obraz tropikalnej, rajskiej wyspy. Od niedawna Sri Lanka stała się również kultowym miejscem na mapie kitesurfingowych wyjazdów. Klimatyczna miejscowość Kalpitiya zawdzięcza swoją popularność wielkiej zatoce, która stwarza idealne warunki do pływania na każdym poziomie zaawansowania bez przepychania się wśród tłumu latawców. 

Dodatkowymi atrakcjami na Sri Lance, są z pewnością wycieczki krajoznawcze, zwiedzanie parków narodowych, zabytkowych miast, plantacji herbaty, czy sierocińca dla słoni. W samej Kalpitiy'i bardzo popularne wśród kitesurferów są downwindy pomiędzy wyspami na zatoce, lub na otwartym morzu. 

Kuchnia
Jedzenie na Sri Lance zachowuje azjatycki klimat, zbliżone jest mocno do kuchni indyjskiej. Podstawą jest ryż i curry, kombinacja owoców morza, warzyw i ryb. Pomimo wysokiej pikantności posiłków, wszystko jest niesamowicie smaczne. Na ulicy zawsze można złapać jakieś lokalne przekąski i soczyste owoce. Polecamy Rotti, które można dostać niemalże wszędzie.
 

KiteSurfingLanka 2016 fullversion from Kitesurfing Lanka on Vimeo.

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły