Nawigacja Zamknij
Fuerteventura z opcją
Pro Camp z Łukaszem Ceranem      

Marzec/Kwiecień 2020
od 2850PLN          
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

MAJ 2020
OD 2268 PLN
więcej+
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2020
OD 1399 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
27.09 - 11.10.2020
01.10 - 11.10.2020
od 7990zł
więcej+
Brazylia Kite&Chill z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

12.11 - 25.11.2020
więcej+

O nas

O nas
Cała kadra przy bazie KITE.PL, Chałupy 2016

Nasza historia sięga 2001, kiedy jako Kite.pl, jedna z  pierwszych szkół zaczęliśmy szkolenia kitesurfingowe na Półwyspie Helskim.
Fascynują nas sporty, które wykorzystuję deskę lub dwie. Swoją pasją chcemy zarażać innych. Zdając sobie sprawę z tego, że każdy z tych sportów ma swoją specyfikę stworzyliśmy marki, które spełnią Państwa oczekiwania. Wiemy, że urlop to ten czas w ciągu roku, kiedy wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Z nami możesz być pewny, że Twoje wakacje będę takie, o jakich marzyłeś. Nie ważne czy odwiedzisz nas na Płw. Helskim, pojedziesz na Kite Safari w odległej Brazylii czy odwiedzisz naszą szkołę na Zanzibarze możesz być pewny, że zajmą się Tobą najlepsi!

 

Marzenia o tym, żeby wzbić się w powietrze, okiełznać demona prędkości i poczuć swobodę obcowania z naturą zawsze towarzyszyły człowiekowi. W efekcie połączenia kilku dyscyplin sportowych na początku lat 90 powstał kitesurfing. Jest to sport w którym można znaleźć elementy windsurfingu, jazdy na wakeboardzie, oraz puszczania latawców. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, na jakie wygląda. Potrzebne są tylko chęci... Resztą zajmiemy się my. Szkolimy na Płw. Helskim, gdzie mamy swoją baze na Kempingu Chałupy 6, kilka razy w roku udajemy się w najciekawsze miejsca na świecie. W naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystko co może być Tobie potrzebne.

 

 

W 360 Travel spełnimy Twoje wakacyjne marzenia!!!  Dla tych, którzy marzą o wakacyjnym lenistwie mamy najlepsze oferty last minute, first minute i inne ciekawe promocje przygotowywane przez touroperatorów.

Na pro campie z Łukaszem Ceranem możesz nauczyć się manewrów - od pierwszych skoków, przez oldschoolowe triki takie jak: graby, obroty backrolle, board offy, deadmany , elementy taktyki racingowej, pływanie strapless i zwroty na deskach kierunkowych, po nowoczesne triki freestylowe: railey, sbend, handle passy, power handlepassy, kiteloop handle passy i double handle passy.Poczuj swobodę jaką daje połączenie latawca, oraz nart lub deski snowboardowej. Nie waże, w której części Polski mieszkasz, wystarczy trochę śniegu i duża otwarta przestrzeń - pole, zamarznięte jezioro, nieużywane lotnisko. Oczywiście największa dawka zabawy jest w górach, gdzie jesteś zupełnie niezależny od wyciągów i to ty wybierasz górę, na której chcesz postawić swój prywatny "wyciąg". Parkujesz samochód, wyciągasz latawiec i już po chwili zwiedzasz okoliczne 
 

 

 

 

 
   
   
   

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły