Nawigacja Zamknij
Sri Lanka / Kalpitiya z opcją Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

31.01 - 10.02.2018
więcej+
Meksyk / Isla Holbox z opcją Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

02.03 - 17.03.2017
więcej+
Fuerteventura z opcją
Pro Camp z Łukaszem Ceranem      

Kwiecień 2018
od 2834 PLN          
więcej+
EGIPT/ EL GOUNA KITESURFING + WAKE + SAFARI

MAJ 2018
OD 1834 PLN
więcej+
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2018
OD 1399 PLN
więcej+

O nas

O nas
Cała kadra przy bazie KITE.PL, Chałupy 2016

Nasza historia sięga 2001, kiedy jako Kite.pl, jedna z  pierwszych szkół zaczęliśmy szkolenia kitesurfingowe na Półwyspie Helskim.
Fascynują nas sporty, które wykorzystuję deskę lub dwie. Swoją pasją chcemy zarażać innych. Zdając sobie sprawę z tego, że każdy z tych sportów ma swoją specyfikę stworzyliśmy marki, które spełnią Państwa oczekiwania. Wiemy, że urlop to ten czas w ciągu roku, kiedy wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Z nami możesz być pewny, że Twoje wakacje będę takie, o jakich marzyłeś. Nie ważne czy odwiedzisz nas na Płw. Helskim, pojedziesz na Kite Safari w odległej Brazylii czy odwiedzisz naszą szkołę na Zanzibarze możesz być pewny, że zajmą się Tobą najlepsi!

 

Marzenia o tym, żeby wzbić się w powietrze, okiełznać demona prędkości i poczuć swobodę obcowania z naturą zawsze towarzyszyły człowiekowi. W efekcie połączenia kilku dyscyplin sportowych na początku lat 90 powstał kitesurfing. Jest to sport w którym można znaleźć elementy windsurfingu, jazdy na wakeboardzie, oraz puszczania latawców. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, na jakie wygląda. Potrzebne są tylko chęci... Resztą zajmiemy się my. Szkolimy na Płw. Helskim, gdzie mamy swoją baze na Kempingu Chałupy 6, kilka razy w roku udajemy się w najciekawsze miejsca na świecie. W naszym sklepie zaopatrzysz się we wszystko co może być Tobie potrzebne.

 

 

W 360 Travel spełnimy Twoje wakacyjne marzenia!!!  Dla tych, którzy marzą o wakacyjnym lenistwie mamy najlepsze oferty last minute, first minute i inne ciekawe promocje przygotowywane przez touroperatorów.

Na pro campie z Łukaszem Ceranem możesz nauczyć się manewrów - od pierwszych skoków, przez oldschoolowe triki takie jak: graby, obroty backrolle, board offy, deadmany , elementy taktyki racingowej, pływanie strapless i zwroty na deskach kierunkowych, po nowoczesne triki freestylowe: railey, sbend, handle passy, power handlepassy, kiteloop handle passy i double handle passy.Poczuj swobodę jaką daje połączenie latawca, oraz nart lub deski snowboardowej. Nie waże, w której części Polski mieszkasz, wystarczy trochę śniegu i duża otwarta przestrzeń - pole, zamarznięte jezioro, nieużywane lotnisko. Oczywiście największa dawka zabawy jest w górach, gdzie jesteś zupełnie niezależny od wyciągów i to ty wybierasz górę, na której chcesz postawić swój prywatny "wyciąg". Parkujesz samochód, wyciągasz latawiec i już po chwili zwiedzasz okoliczne góry

W poszukiwaniu najlepszego miejsca do pływania i życia na Zanzibarze przemierzyliśmy całe wybrzeże. Ostatecznie wylądowaliśy w magicznym Paje. Utwierdzieliśmy się w przekonaniu, że jest to najlepszy spot do kitesurfingu na wyspie. Doskonałe warunki wiatrowe, talerze pełne owoców morza, niepowtarzalan atmosfera wieczorami, tworzą idealny cel na kitesurfingowe wakacje. 

Wake Pro Camp to zajęcia dla wszystkich tych, którzy mają opanowane już podstawy wakeboardingu i chcą rozwijać się dalej. 
Na Pro Campie będziesz mógł nauczyć się podstawowych jak i bardzo zaawansowanych tricków. Mateusz Wawrzyniak to najbardziej utytułowany zawodnik z Polsce, a przy tym skromna i bardzo zaangażowana osoba:)

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły