Nawigacja Zamknij
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2019
OD 1399 PLN
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

PAŹDZIERNIK 2019
OD 2294 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
29.09 - 13.10.2019
03.10 - 13.10.2019
od 7490zł
więcej+

FAQ

1

Jak zarezerwować wyjazd?

Tylko 6 prostych kroków dzieli Cię od wymarzonych wakacji:
Wyszukaj wycieczkę
Znajdź idealny wyjazd dla siebie z pośród indywidualnych lub grupowych wakacyjnych propozycji dostępnych na naszej stronie.

Zarezerwuj
Wybraną przez siebie ofertę możesz zarezerwować klikając przycisk Rezerwuj (znajduje się on przy każdej ofercie), a następnie wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy.  Jeśli masz jakiekolwiek pytań napisz do nas lub zadzwoń, tutaj znajdziesz dane kontaktowe - http://www.360travel.pl/kontakt.html

Skontaktujemy się z Tobą
Nasz pracownik potwierdzi u organizatora dostępność i łączny koszt zarezerwowanej przez Ciebie wycieczki. Następnie zadba o formalności i drogą elektroniczną wyśle do Ciebie gotową umowę wraz z warunkami ubezpieczenia i uczestnictwa w wycieczce.

Dokonaj płatności
W momencie rezerwacji wymagana jest zaliczka w wysokości nie więcej niż 30% (ustalana przez organizatora), a pozostała kwota płatna  na 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni wymagana jest już wpłata całej kwoty. Wyślij potwierdzenie wpłaty e-mailem na adres biuro@360travel.pl. Wówczas Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona.

Podpisz dokumenty
Zapoznaj się dokładnie z umową i warunkami ubezpieczenia oraz uczestnictwa, podpisz  dokumenty i wyślij je e-mailem na adres biuro@360travel.pl.

Potwierdzimy godziny wylotu
Najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię e-mailem  o godzinie wylotu/wyjazdu, ustalonej przez organizatora.
2

Ile mam czasu na podpisanie umowy i przesłanie zaliczki?

Wszystko zależy od ilości dni pozostałych do wylotu oraz ilości miejsc w samolocie. Poinformuje Cię o tym nasz pracownik w momencie założenia wstępnej rezerwacji. Jeśli do wylotu jest więcej niż miesiąc to najprawdopodobniej będziemy mieli od 24 do 48 godzin na załatwienie formalności. W tym czasie nasze miejsca są "trzymane" i nikt nie może ich nam podkupić. Jeśli jest to oferta last minute, lub pozostało niewiele miejsc w samolocie, to bywa że załatwić formalności musimy w ciągu 2 godzin.
3

Ile czasu przed wylotem muszę stawić się na lotnisku?

Przeważnie są to 2-3 godziny przed wylotem. Informacja ta zawarta będzie na Twojej umowie wyjazdu.
4

Czy muszę mieć ze sobą jakieś dokumenty na lotnisku?

Po dokonaniu rezerwacji, na kilka dni przed wylotem otrzymasz od nas lub od touroperatora dokumenty podróży czyli bilet lotniczy, voucher na hotel oraz polisę ubezpieczeniową. Zazwyczaj wystarczy przy odprawie paszport jednak sugerujemy wydrukować dokumenty, żeby uniknąć ewentualnego niepotrzebnego stresu.
 
5

Jak zarezerwować szkolenie kitesurfingu, windsurfingu lub wypożyczenie sprzętu?

Na wyjazdach grupowych szkolenia przeprowadzane są przez naszych instruktorów, a zabieramy sprzęt jest nasz. Jeśli wybrałeś wyjazd indywidualny to zarezerwujemy dla Ciebie odpowiedni kurs lub sprzęt w jednej z lokalnych szkół, z którą współpracujemy.  Cennik kursów i wypożyczeń podany jest w naszej ofercie, kliknij "rezerwuj" przy wybranym szkoleniu jeśli jesteś zdecydowany na konkretną usługę. Jeśli nie wiesz jaki kurs lub sprzęt wybrać - skontaktuj się z nami a pomożemy Tobie wybrać najlepszą ofertę. Płatność za kursy dokonywana jest w Polsce, na konto wskazane przez naszego pracownika.
6

Co jeśli zarezerwowałem szkolenie a nie będzie wiało lub nie zdążę go dokończyć?

Otrzymasz voucher i będziesz mógł dokończyć kurs przy kolejnej wizycie. Jeśli zarezerwujesz jeden z naszych wyjazdów grupowych w dowolne miejsce lub do naszej szkoły SunSeaBar na Zanzibarze to voucher będziesz mógł wykorzystać również w naszej szkole Kite.pl na Półwyspie Helskim.
7

Chciałbym zabrać własny sprzęt. Ile to kosztuje i co muszę zrobić? 

Cena zależy od linii lotniczych. Zazwyczaj koszt w jedną stronę waha się między 60 a 150EUR. Niektóre linie lotnicze umożliwiają przewóz sprzętu za darmo w ramach bagażu głównego (np. Qatar Airways, Emirates Airlines).  Należy pamiętać, że bagaż sportowy zawsze trzeba zgłaszać do linii odpowiednio wcześniej, gdyż mają oni prawo odmówić jego przyjęcia. Czasami warto współdzielić miejsce w torbie, żeby podzielić się kosztami. Podczas wyjazdów grupowych pomagamy we wspólnym pakowaniu. Najlepiej  przed podjęciem decyzji o zabraniu własnego sprzętu skontaktuj się z nami a my doradzimy jakie rozwiązanie jest najlepsze. 
8

Czy ubezpieczenie turystyczne, które jest w pakiecie z wycieczką chroni mnie od kosztów leczenia urazów nabytych na kitesurfingu lub windsurfingu? 

Nie. W pakiecie z wycieczką zawarte jest podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Aby ubezpieczyć się od sportów wysokiego ryzyka lub sportów ekstremalnych konieczne jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia, którego cena waha się od około 20 zł do około 170 zł za tydzień. Współpracujemy ze sprawdzonymi ubezpieczalniami Allianz i Signal Iduna, więc Podczas rezerwacji na pewno zaproponujemy Tobie dodatkowe ubezpieczenie, najlepsze dla danej destynacji.
9

Jaką mam pewność, że nie zbankrutujecie a ja utknę na wakacjach lub nie odzyskam swoich pieniędzy?

100%. Ponieważ nie jesteśmy organizatorem a jedynie agentem - pośrednikiem dużych, licencjonowanych i sprawdzonych tour operatorów takich jak: Exim Tours, Sun & Fun, Best Reisen Group, Wezyr Holidays oraz wielu innych. Rezerwując u nas kupujecie wyjazd od jednego z wcześniej wymienionych dużych i sprawdzonych organizatorów, posiadających niezbędne koncesje i ubezpieczenia.
10

Dlaczego zarezerwować wyjazd u Was a nie bezpośrednio u organizatora?

Po pierwsze dzięki temu, że jesteśmy agentem wielu biur podróży, za pomocą systemu rezerwacyjnego jesteśmy w stanie szybko odnaleźć najkorzystniejszą cenowo ofertę w wybranym terminie i hotelu. Po drugie jesteśmy specjalistami w dziedzinie wyjazdów kite i windsurfingowych, dzięki czemu profesjonalnie doradzimy gdzie i kiedy warto jechać. Większość najpopularniejszych spotów zwiedziliśmy osobiście. Po trzecie współpracujemy z wieloma lokalnymi szkołami, dzięki czemu za naszym pośrednictwem zarezerwujecie kurs, wypożyczenie czy miejsce na przechowanie swojego własnego sprzętu. I na koniec pamiętajcie, że rezerwując u nas zapłacisz DOKŁADNIE tyle samo co rezerwując u touroperatora.

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły