Nawigacja Zamknij
Fuerteventura z opcją
Pro Camp z Łukaszem Ceranem      

Marzec/Kwiecień 2020
od 2850PLN          
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

MAJ 2020
OD 2268 PLN
więcej+
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2020
OD 1399 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
27.09 - 11.10.2020
01.10 - 11.10.2020
od 7990zł
więcej+
Brazylia Kite&Chill z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

12.11 - 25.11.2020
więcej+

Wyjazdy indywidualne

Dominikana / Punta Cana

Dominikana / Punta Cana
KitesurfingNurkowanie
Sezon: styczeń - marzec
Pobyt: Dowolnie
Lotniska:  Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław,  Poznań, Berlin

Mówi się, że w Punta Cana Karaiby są najprawdziwsze. I rzeczywiście... trudno się z tym nie zgodzić, gdyż ta położona naprzeciwko Puerto Rico część wyspy zadziwia dziką, niezbadaną przyrodą oraz piękną rafą koralową.

Natomiast długa, piaszczysta plaża o łagodnym spadzie i błękitne morze zachęcają do kąpieli, uprawiania sportów i słodkiego, błogiego wylegiwania się w promieniach słońca. Tutaj będziemy mogli poczuć się jak w raju, mając pod sobą złocisty piasek, spoglądając na lazur nieba i kołyszące palmy. Właśnie w takim otoczeniu można najsilniej odczuć klimat Karaibów.

Panujące na wybrzeżu warunki zaspokoją wymagania nie tylko sportowców i nurków, ale także rodziny z dziećmi. Przebiegająca wzdłuż wybrzeża rafa koralowa chroni przed wysokimi falami i umożliwia jednocześnie beztroskie kąpiele. Płytkie laguny natomiast zachęcają do bezpiecznego snurkowania i podziwiania bogatej, podwodnej roślinności.

Właśnie z tych pięknych plaż i lazurowego morza od lat słynie Punta Cana. W tym regionie, nieco oddalonej od turystycznego zgiełku części Dominikany powstawały luksusowe hotele a także prywatne lotnisko. Do najsłynniejszych i najlepiej zagospodarowanych plaż należy tu przede wszystkim Punta Cana Beach i Bavaro Beach. Jeśli znudzi się nam leniuchowanie z miasteczka możemy udać się na wiele fascynujących wycieczek jachtem lub łodzią ze szklanym dnem, np. na wyspę Saona położoną w regionie La Romana, gdzie będziemy podziwiać urokliwą, romantyczną wioskę artystów Altos de Chavon.

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły