Nawigacja Zamknij
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2018
OD 1399 PLN
więcej+
Sardynia z opcją
Pro Camp z Łukaszem Ceranem     

Wrzesień 2018
od 1990 PLN          
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

PAŹDZIERNIK 2018
OD 2099 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
30.09 - 14.10.2018
04.10 - 14.10.2018
od 6990zł
więcej+
Sri Lanka / Kalpitiya z opcją Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

16.01 - 27.01.2019
więcej+
Brazylia Kite Ride z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

25.11 - 11.12.2018
więcej+

Wyjazdy indywidualne

Dominikana / Punta Cana

Dominikana / Punta Cana
KitesurfingNurkowanie
Sezon: styczeń - marzec
Pobyt: Dowolnie
Lotniska:  Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław,  Poznań, Berlin

Mówi się, że w Punta Cana Karaiby są najprawdziwsze. I rzeczywiście... trudno się z tym nie zgodzić, gdyż ta położona naprzeciwko Puerto Rico część wyspy zadziwia dziką, niezbadaną przyrodą oraz piękną rafą koralową.

Natomiast długa, piaszczysta plaża o łagodnym spadzie i błękitne morze zachęcają do kąpieli, uprawiania sportów i słodkiego, błogiego wylegiwania się w promieniach słońca. Tutaj będziemy mogli poczuć się jak w raju, mając pod sobą złocisty piasek, spoglądając na lazur nieba i kołyszące palmy. Właśnie w takim otoczeniu można najsilniej odczuć klimat Karaibów.

Panujące na wybrzeżu warunki zaspokoją wymagania nie tylko sportowców i nurków, ale także rodziny z dziećmi. Przebiegająca wzdłuż wybrzeża rafa koralowa chroni przed wysokimi falami i umożliwia jednocześnie beztroskie kąpiele. Płytkie laguny natomiast zachęcają do bezpiecznego snurkowania i podziwiania bogatej, podwodnej roślinności.

Właśnie z tych pięknych plaż i lazurowego morza od lat słynie Punta Cana. W tym regionie, nieco oddalonej od turystycznego zgiełku części Dominikany powstawały luksusowe hotele a także prywatne lotnisko. Do najsłynniejszych i najlepiej zagospodarowanych plaż należy tu przede wszystkim Punta Cana Beach i Bavaro Beach. Jeśli znudzi się nam leniuchowanie z miasteczka możemy udać się na wiele fascynujących wycieczek jachtem lub łodzią ze szklanym dnem, np. na wyspę Saona położoną w regionie La Romana, gdzie będziemy podziwiać urokliwą, romantyczną wioskę artystów Altos de Chavon.

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły