Nawigacja Zamknij
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2019
OD 1399 PLN
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

PAŹDZIERNIK 2019
OD 2294 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
29.09 - 13.10.2019
03.10 - 13.10.2019
od 7490zł
więcej+

Wyjazdy indywidualne

Dominikana / Cabarete

Dominikana / Cabarete
KitesurfingNurkowanie
Sezon: styczeń - marzec
Pobyt: Dowolnie
Lotniska:  Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice

Cabarete jest małą, karaibską wioską, położoną na północnym brzegu Dominikany, zaledwie 20 minut od lotniska w Puerto Plata. Jest to idealne tropikalne miejsce na wakacje. Kurort to osobliwe połączenie wspaniałej tropikalnej przyrody, połączenie relaksu i ryzykownego stylu życia. Większość osób może ledwie się oprzeć pokusie spontaniczngo wydłużenia ich pobytu a nawet przenieść tu na stałe.

Miejscowość Cabarete leży w centrum wspaniałej, półokrągłej złotej plaży. Miejsce kąpieli słonecznych, złotego piasku. Z drugiej strony, od wzgórz otoczona tropikalną roślinnością.
Jest to mekka kitesurfingu dzięki występującym tam warunkom pogodowym jak i wiatrowym.

Idealne połączenie okolicznych fizycznych elementów przyrody, takich jak położenie na morzu rafy przy wejściu do zatoki, nisko położonych wzgórz za miejscowością, które powodują niepowtarzalny termalne efekt, tworząc piękny układ roślinności, silne wiatry morskie, tworzą niezwykłą syntezą i wybitne warunki dla miłośników sportów wodnych. Sprawiają one, że Cabarete uważana jest przez surferów za jeden z dziesięciu najlepszych ośrodków surfingowych na świecie. 


Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły