Nawigacja Zamknij
Fuerteventura z opcją
Pro Camp z Łukaszem Ceranem      

Marzec/Kwiecień 2020
od 2850PLN          
więcej+
EGIPT/ SOMA BAY 5* SPOT 5* WIATR 5*HOTEL

MAJ 2020
OD 2268 PLN
więcej+
OBOZY KITE&WIND NA HELU

WAKACJE 2020
OD 1399 PLN
więcej+
Rajski Mauritius z opcją Pro Camp 
z Łukaszem Ceranem
27.09 - 11.10.2020
01.10 - 11.10.2020
od 7990zł
więcej+
Brazylia Kite&Chill z opcją Pro Camp z Łukaszem Ceranem

12.11 - 25.11.2020
więcej+

Wyjazdy grupowe

Brazylia Kite & Chill z opcją Pro Camp

Wyjazdy z 360 Travel i Kite.pl to doskonała okazja, aby szlifować swoje umiejętności kitesurfingowe jak i rozpocząć swoją przygodę „z latawcem i deską”.
18 lat doświadczenia w nauczaniu kitesurfingu daje Tobie gwarancję, że jesteś w najlepszych rękach, a czas spędzony na wodzie z naszymi instruktorami spełni Twoje oczekiwania.
Miejsce na każdy wyjazd staramy się wybrać tak aby każdemu zapewnić optymalne warunki do nauki, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie inaczej jest tym razem.
Szkolenia początkujące na poziomach I, II i III, są przeprowadzane zgodnie ze standardami International Kiteboarding Organization oraz PZKite (Polski Związek Kiteboardingu). Każdy uczestnik po ukończonym kursie dostaje kartę IKO, potwierdzającą zdobyte umiejętności. Karta taka jest honorowana na całym świecie.

Najlepszą odpowiedzią czym jest Pro Camp jest poniższy film.  Zobaczcie co Was czeka !

Ciekawy wywiad z Łukaszem na temat Pro Campów znajdziecie też na stronie Red Bulla: https://www.redbull.com/pl-pl/po-co-komu-kitesurfingowy-pro-camp.
Szkolenia Pro Camp prowadzone są przez Łukasza "Księcia" Cerana, jedną z ikon polskiego kitesurfingu.  Od 17 lat pracuje jako instruktor sportów deskowych. Zasłynął także jako autor pierwszych Pro Campów w Polsce i za granicą oraz trener Asi Litwin (Mistrzyni Europy -Freestyle) i Błażeja Ożoga (Mistrz Polski i Vice Mistrz Europy KiteRace).  Pro Camp to zajęcia dla każdego, kto ma już podstawy kitesurfingu za sobą, a chce się dalej rozwijać. Minimalne umiejętności jakie musisz posiadać to pływanie ostro na wiatr w obu kierunkach. Dobrze jeżeli masz już pierwsze podskoki za sobą, jeśli nie to nauczysz się ich z nami. 
 
W naszej szkole i wypożyczalni używamy tylko i wyłącznie najnowszego sprzętu 2017 i 2018, najlepszych marek takich jak Cabrinha i Nobile.  Także jeśli nie masz swojego sprzętu lub dla własnej wygody chcesz, żeby sprzęt czekał na Ciebie na miejscu zapraszamy do skorzystania z opcji wypożyczenia. Oczywiście rozmiary latawców, deski będą dobrane pod Twoje preferencje, a jeśli nie wiesz jaki sprzęt wybrać na nasz wyjazd zrobimy to za Ciebie, w końcu zajmujemy się tym od 18 lat:).
 

Pro Camp z Łukaszem Ceranem:

7 dni 14 dni
Szkolenie Pro Camp dla zaawansowanych (tydzień) 1200 zł/os ---

Szkolenia kitesurfingowe:

Grupowo: Indywidualnie:
Czas Cena Czas Cena
Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania 10h 1250zł 1h 250zł
Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania 10h 2000 zł

Wypożyczalnia sprzętu:

7 dni 14 dni
Komplet sprzętu (2 latawce i deska) 1200zł 1800zł

Kierunki Wycieczek

kliknij flagę żeby zobaczyć szczegóły